متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری

با عنوان : ریسک اعتباری در صنعت لیزینگ

در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

دانشگاه علامه طباطبایی

دانشکده حسابداری و مدیریت

جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته حسابداری

موضوع :

ریسک اعتباری در صنعت لیزینگ

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

امروزه گسترش و توسعه صنعت لیزینگ به عنوان یک ضرورت عمومی در سراسر جهان بر کسی پوشیده نیست . نقش عملیات لیزینگ در چرخه اقتصادی کشور ها و اثرات مثبت و اجتناب پذیری که در ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا به جای گذاشته است موجب گردیده که این این روش اعتباری امروزه با تکیه بر تخصص ها و ویژگی های نوین اجرایی بتواند موقعیت خود را به عنوان یکی از مهمترین عوامل تامین اعتبار در سطح اقتصاد ملی و بین المللی تثبیت نماید . بر این اساس بخش عظیمی از عملیات مالی تسهیلاتی و سرمایه گذاری و تامین اعتبار در جهان با استفاده از روش های نوین لیزینگ انجام می پذیرد . به طوری که براساس بررسی های موسسات مطالعاتی و اقتصادی معتبر جهان ، روش تامین اعتبارات از طریق لیزینگ ، در بین مکانیزم های گوناگون اعتباری ، بعد از وام های مستقیم بانکی در مرتبه دوم قرار گرفته است . در این راستا تعداد موسسات لیزینگ در سالهای اخیر در کشور ما هم افزایش چشمگیری داشته است و این افزایش نشانگر توجه به اهمیت و ضرورت صنعت لیزینگ در گستره موسسات اقتصادی کشور می باشد .

علی رغم اهمیت لیزینگ به عنوان ابزاری برای تامین مالی ریسک اعتباری این فعالیت مالی از نظر تجربی کمتر معرفی گردیده است . به طوری که در داخل کشور هیچگونه تحقیقی در این زمینه انجام نشده است . لذا تحقیق حاضر سعی در اندازه گیری و معرفی این ریسک دارد ارزیابی ریسک اعتباری امکان کنترل و مدیریت آن را فراهم می کند و نقش اساسی در بهبود سلامت مالی شرکت های لیزینگ دارد .

در این تحقیق قرارداد های اجاره براساس معیار های ارزش دارایی مورد اجاره ف مدت قرارداد های اجاره و صنعتی که مستاجر د رآن فعالیت می کند ، طبقه بندی شده است .

تعداد صفحه :200

قیمت : شش هزار تومان

پشتیبانی سایت :        ------        info@elmyar.net

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

--  --

مطالب مشابه را هم ببینید


1 Comment

Haroquab · آبان 16, 1396 at 5:35 ب.ظ

Propecia Y Diabetes viagra Acheter Levitra Maroc Cheap Fluoxetine Antidepressant Prague

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

رشته حسابداری

حسابداری :خرید و دانلود مجموعه پایان نامه ارشد

  رشته حسابداری :خرید و دانلود مجموعه بزرگ پایان نامه های کارشناسی ارشد رشته حسابداری:     پایان نامه حسابداری : مطالعه رابطه بین خط مشی های تقسیم سود سهام با معیارهای مختلف پایان نامه Read more…

رشته حسابداری

پایان نامه ارشد : بررسی رابطه بین سرمایه فکری و ریسک سیستماتیک و غیر سیستماتیک در بورس

 دانلود متن کامل پایان نامه بررسی رابطه بین سرمایه فکری و ریسک سیستماتیک و غیر سیستماتیک در بورس مطالب مشابه را هم ببینید دانلود پایان نامه رشته حسابداری : ارتباط بین کمیته مدیریت ریسک و کمیته Read more…

رشته حسابداری

پایان نامه ارشد : بررسی رابطه بین پیش بینی سود مدیریت ،عدم تقارن اطلاعاتی و هزینه حقوق صاحبان سهام

 دانلود متن کامل پایان نامه بررسی رابطه بین پیش بینی سود مدیریت ،عدم تقارن اطلاعاتی و هزینه حقوق صاحبان سهام مطالب مشابه را هم ببینید دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری : دقت پیش‌بینی سود هر Read more…